Спутниковое Телевидение + Интернет весь мир у вас на экране       

   
Меню сайта
Дополнительные сервисыГлавная » Статьи » Телекоммуникации, технологии » Технологии и новинки

Як обрати терморегулятор для теплої підлоги

Функціонально терморегулятор для теплої підлоги є пристроєм, який контролює температуру всередині приміщення, регулюючи роботу системи обігріву. Широкий вибір терморегуляторів пропонує інтернет-магазин Z-Wave Україна: https://z-wave.com.ua/ua/g78714924-termoregulyatory-livolo.

Нагрівальний елемент без терморегулятора знаходиться у постійному робочому стані, що не дозволяє створити комфортні умови у приміщенні, а також підвищує витрати на опалення.
 

Класифікація терморегуляторів для теплої підлоги

 

Залежно від конструктивних особливостей та принципу роботи терморегулятори для теплої підлоги можуть бути механічними, цифровими та програмованими.

Найпростіший вид — механічні, регулювання температури здійснюється в ручному режимі поворотом коліщатка на корпусі. Такі терморегулятори не здатні точно відображати температуру.

Більш зручними в експлуатації є цифрові терморегулятори, оснащені дисплеєм, що відображає виставлену температуру. Найбільш сучасні моделі — програмовані. У них закладено можливість вибору інтенсивності нагріву залежно від температури всередині приміщення, часу доби та дня тижня. Саме такі терморегулятори для теплої підлоги дають змогу оптимізувати витрати на опалення без втрати комфорту.
 

Поради щодо вибору терморегулятора для теплої підлоги

 

Якщо в будинку є маленькі діти, рекомендується встановлювати механічний терморегулятор із функцією фіксації коліщатка. Такі моделі виключають можливість випадково повороту дитиною.

Якщо тепла підлога укладається під ламінат або лінолеум, обирайте цифрову або програмовану модель, оскільки для цих покриттів важлива точність виставленої температури, а перевищення рекомендованих показників на 26 ºС критично.

Для передпокоїв, ванних та туалетів досить звичайного механічного терморегулятора для теплої підлоги. Якщо ви вибираєте складніші прилади, винесіть їх за межі вологих приміщень.

Висота установки підбирається індивідуально, найчастіше регулятори монтуються на рівні розеток. Однак враховуйте, що програмована модель, монтована на висоті 20 см від підлоги, буде незручною при налаштуванні.

При виборі терморегуляторів для теплої підлоги обов'язково враховуйте, чи потрібна інтеграція в систему розумного будинку та з якими саме пристроями працюватиме регулятор.

 
Mirant.Kiev.ua
Категория: Технологии и новинки | Добавил: wufer (26-04-2023)
Просмотров: 213 | Рейтинг: 0.0/0
Коммуникации и связь [87]
Электроника и гаджеты [62]
Технологии и новинки [131]
Беспроводные сети [19]
  • Комментарии
  • Комментарии

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Реклама

СтатистикаСейчас на сайте: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0