Спутниковое Телевидение + Интернет весь мир у вас на экране       

   
Меню сайта
Дополнительные сервисыГлавная » Статьи » Эксклюзивные статьи » Пресс-релизы компаний

Украинский софт, для учета

Навіщо підприємцям вести облік?


  Сьогодні у зв'язку з військовою агресією РФ підприємці перейшли з російського софту на українську, не спонсорують агресора і намагаються підтримувати українську економіку. У цих умовах для багатьох підприємців дуже важливо вести облік продажів і у фізичних магазинах, і для тих, хто продає на маркетплейсах чи на своїх сайтах. На сайті можна замовити софт, як програма для обліку товару в магазині.
 

Чому важливо вести облік?


Уявімо Діма, у якого сантехнічний магазин. Люди постійно роблять ремонт. Замовлень у нього достатньо, гроші опиняються в касі та накопичуються на рахунку компанії.
Діма захотів новенький ПК. Зняв 500 000 з розрахункового рахунку магазину та придбав.
Підприємець видав працівникам зароблену плату та заплатив за оренду. Проте тут зателефонував постачальник та додав, що завтра день оплат за поставлені товари. Діма підключив ПК, зайшов в онлайн-банк, а там мало 300 000. Довелося зайняти.
Діма не записав, що через місяць після відвантажень має сплатити постачальнику. Тоді він ще не усвідомлював, що якщо ми взяли відстрочку у постачальника, то як би тримаємо його суму у себе, а їх у жодному разі не варто витрачати.
І це лише одна з можливих ситуацій. Хтось із підприємців може працювати у плюс, проте не бачать суму, оскільки вони є витратами в запасах. Інші пропонують дуже довгі відстрочки і проживають на хлібі з водою, поки клієнт зрештою не сплатить.

 

Що таке фінансовий облік?


Фінансовий облік є системою звітів, що дозволяє тримати гроші під контролем. Він заснований з наступних звітів: про рух сум, про прибуток і збиток та баланс. Водночас дані звіти можуть дати відповіді найважливіші питання: чи зросла фірма, чому виникають касові розриви, у чому ефективність роботи менеджменту, як додати дохід, внаслідок чого прибуток є, а коштів немає. Без цих даних керівнику важко керувати справою.
По звіту підприємцю видно, чи достатньо справі коштів у виконання зобов'язань: оплату орендної і зарплату, придбання продукції. Без ДДС він не відстежуватиме гроші на рахунках і з часом може потрапити в касовий розрив — ситуацію, коли бізнес не має коштів для роботи та оплати за рахунком.
Разом зі звітом про переміщення коштів слід вести платіжний календар. У нього необхідно додавати запланований надалі надходження та списання коштів. Таким чином, можна передбачити касовий розрив і завчасно вжити заходів.

Прибуток не грошима в касі. У збиткової справи може виявитися переповнена каса, а прибуткова — абсолютно порожня.
Фінансовий облік продажу товарів потрібен у тому, щоб вести справу виходячи з цифр, а чи не інтуїції. Краще почати вести його зі звітів ДДС. Це досить простий варіант. Додаємо щодня прибуток та витрати для всього гаманця, проводимо порівняння їх із фактичним числом грошей на рахунках.Mirant.Kiev.ua
Категория: Пресс-релизы компаний | Добавил: wufer (15-06-2022)
Просмотров: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Пресс-релизы компаний [64]
Авторские статьи [181]
Сотрудничество с нами [54]
  • Комментарии
  • Комментарии

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Реклама

СтатистикаСейчас на сайте: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0