Спутниковое Телевидение + Интернет весь мир у вас на экране       

   
Меню сайта
Дополнительные сервисыГлавная » Статьи » Эксклюзивные статьи » Пресс-релизы компаний

Телеканал новин «24» запустив новий сайт

27 квітня, розпочав роботу новий сайт телеканалу новин «24». Зміни торкнулися не лише дизайну, а й структури сайту та його наповнення. Відтепер за адресою www.24tv.com.ua інтернет-аудиторія відвідуватиме повноцінний портал новин.

Інформаційним наповненням сайту займається окрема новостворена редакція. Стрічка новин оновлюється щохвилини і включає в себе увесь спектр подій в Україні та світі. Відтепер сайт розповідає про всі події, а не лише про ті, що увійшли до інформаційних блоків телеканалу новин «24».

Додатково на порталі з’явилася можливості перегляду та завантаження відео. Кожен новинний сюжет чи програму телеканалу тепер можна подивитися у зручний час або зберегти на своєму комп’ютері. Також на сайті з’явився потужний відео-архів, завдяки якому можна віднайти і переглянути будь-яку новину, починаючи із жовтня 2008 року.

На сайті запроваджено реєстрацію користувачів та можливість коментувати новини і брати участь в обговореннях. Ще одне цікаве нововведення – блоги, де журналісти зможуть публікувати власні статті, огляди і напряму спілкуватися з глядачами телеканалу і користувачами сайту www.24tv.com.ua.

«Вже до кінця року ми плануємо досягти відвідуваності ресурсу більше 30 000 унікальних користувачів на день. – говорить генеральний директор телеканалу новин «24» Роман Андрейко. – Значних коштів у рекламу сайту вкладати не плануємо, більше зосередимося на поданні якісних, оперативних і цікавих новин. Основними каналами комунікації стануть Інтернет та, власне, сам телеканал новин «24» зі своєю 20 мільйонною аудиторією».

www.mirant.kiev.ua по материалам: http://www.24tv.com.ua/
Категория: Пресс-релизы компаний | Добавил: wufer (28-04-2010) | Автор: Прес-служба телеканалу новин «24»
Просмотров: 3423 | Теги: 24тв | Рейтинг: 0.0/0
Пресс-релизы компаний [44]
Авторские статьи [155]
Сотрудничество с нами [31]
  • Комментарии
  • Комментарии

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Реклама

СтатистикаСейчас на сайте: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0