Спутниковое Телевидение + Интернет весь мир у вас на экране       

   
Меню сайта
Дополнительные сервисыГлавная » Статьи » Эксклюзивные статьи » Авторские статьи

Якою буває рiдина для електронних сигарет?
Рідина для електронних сигарет, або електронна рідина - це основний компонент вейпів і електронок. У момент використання вона нагрівається й перетворюється на пару, яку вдихає користувач. 
Рідини для електронних сигарет можуть мати різні склади та властивості. Зазвичай така рідина складається з декількох компонентів:

 
  • Основа. Зазвичай складається з суміші пропіленгліколю (PG) та/або гліцерину (VG).
  • Смакові добавки. У рідині можуть використовуватися різні ароматизатори, які урізноманітнюють процес паріння електронних сигарет.
  • Нікотин. Рідина для електронних сигарет може містити різну кількість нікотину - від 0 до 50 мг/мл або взагалі не містити його.


Популярними варіаціями рідин для електронних сигарет є тютюнові смаки, фруктові та солодкі, а також рідини без нікотину.
Рідина для електронних сигарет приваблива для багатьох користувачів - і на те є відразу кілька причин. По-перше, на відміну від класичних сигарет із тютюном, рідина для електронних сигарет не містить нікотину, що потенційно знижує шкоду від її використання. Ну а наявність великої кількості смакових ароматів дає змогу користувачам експериментувати, підбирати найприємніші для себе варіанти й отримувати задоволення.

Рідини для електронних сигарет можна розділити на кілька основних видів:
Рідини на основі пропіленгліколю. Пропіленгліколь є безпечним, безбарвним і позбавленим смаку матеріалом, який використовується в харчовій промисловості, косметиці та медичних препаратах. Рідини на основі пропіленгліколю забезпечують стійкість смаку й більш високу точку кипіння.

Рідини на основі гліцерину. Також часто використовується в харчовій промисловості та медичних препаратах. Рідини на основі гліцерину мають нижчу точку кипіння й важчі, ніж рідини на основі пропіленгліколю. Вони можуть забезпечити більш щільний дим і солодкий смак.

Суміші пропіленгліколю і гліцерину. Деякі виробники, представлені в магазині Vapestar https://vapestar.kiev.ua/, пропонують поєднання пропіленгліколю і гліцерину в своїх рідинах. Це дає змогу отримати ідеальну суміш під індивідуальні переваги.
Рідини з додаванням нікотину. Рідини можуть містити різні кількості нікотину: від невеликих до дуже високих концентрацій, що дає змогу підібрати саме той варіант, який потрібен.

Рідини з різними смаками. Багато виробників пропонують рідини з різними ароматами і смаками - фрукти, десерти, м'ята, тютюн тощо.
Найкраще купувати рідини у перевірених виробників і переконатися, що вони пройшли всі необхідні сертифікації.Mirant.Kiev.ua
Категория: Авторские статьи | Добавил: wufer (23-03-2023)
Просмотров: 146 | Рейтинг: 0.0/0
Пресс-релизы компаний [80]
Авторские статьи [196]
Сотрудничество с нами [75]
  • Комментарии
  • Комментарии

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Реклама

СтатистикаСейчас на сайте: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0